Březen 2013

VGS - Přihláška

31. března 2013 v 22:01 | Posted by: Ell |  Soutěže

Po druhé je tu přihláška do VGS (velká grafická soutěž). Omlouvám se, že jsem 1.KOLO vymazala, ale přišel mi vzkaz na můj E-Mail od 4 holek, kteří se přihlásily do soutěže, že to nestíhají nebo-li, že nestíhaj s blogem, tak jsem se rozhodla udělat novou přihlášku do VGS. Chápu, že v únoru jsem udělala přihlášku a až teď jsem se ozvala s úkolem, ale kdybych udělala hned za 1 týden úkol, tak se zúčatní jen 1 člověk.

PRAVIDLA:
1. Když se přihlásíte, musíte odesílat výtvory, pokud nebudete stíhat, nebo budete pryč, napište mi to.
2. Grafiku můžete dělat v čem chcete.
3. Grafika musí být vaší výroby! U každého výtvoru by měl být váš blog jako zdroj.
4. Kdo by ze soutěže chtěl odejít, napíše mi to
5. Výtvory budete odesílat na můj E-mail: mileyrcyrusblog@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA:
- Blog
- Přezdívka
- Jak dlouho děláte grafiku?
- Co děláte nejradši?
- Splňuješ pravidla?

Děkuji za Váš čas, za vyplnění přihlášky. Budu se těšit na vaše výtvory. Až začne první kolo napíšu Vám.

Layout #7

31. března 2013 v 16:26 | Posted by: Ell |  Layouts

Náhled: Google Chrome
Spokojenost: 92%
Od: 31.3 2013

Opět je tu nový design. Myslela jsem si, že minulý design bude delší dobu na mém blogu. Design jsem měla jen 3 týdny, takže moc velká sláva to nebyla. Design se mi už přestal líbit, tak jsem musela ihned sehnat volný design. Našla jsem jediný tento. Zabralo mi to celkem dost času, než jsem ho nastavila, protože návod tam nebyl. Sice mám divně nastavený menu, tak se ten design dá. Objednala jsem si design u nějaké dívky, tak jsem zvědavá, kdy ho budu mít. Tento design mám jen na pár týdnů, takže tu nebude měsíc. Jsem snim celkem spokojená.


Miley makes cameo in "Mac Miller Most Dope and The Family"

30. března 2013 v 19:17 | Posted by: Ell |  Videos
V druhé epizodě reallity show rappera Mac Miller, kde se objevila Miley. Epizoda se koná na večírku v domě Mac Miller. Miley se ve videu objeví mezi 15:52 a 17:39.


Miley má také pracoval s Mac Miller na svém novém albu.

J. Dash talks about Miley in an interview

30. března 2013 v 18:19 | Posted by: Ell |  News & Info

J. Dash byl nesmírně šťastný, když mu Miley udělala vtipné video "Twerk" na jeho hudbu. V nedávném rozhovoru mluvil o Miley a o jeho písničce "WOP".

Jak jste se dozvěděli, že Miley zatancovala na písničku "WOP"?
"Ležel jsem v posteli, protože jsem měl žaludeční chřipku. Najednou mi zazvonil telefon a přítel se mě ptá: "Viděl jsi to? Viděl jsi to?" Dostal jsem zprávu na Twitter od Miley, kde se zeptala "Už jsi našel mojí stránku?" Šel jsem se podívat na stránku a viděl jsem video. Řekl jsem, že jí miluju. Video mělo přes 12 milionu schlédnutí."Hairstylist Chris McMillan Talks about "The Miley" haircut

29. března 2013 v 19:40 | Posted by: Ell |  News & Info

Kadeřník Chris McMillan, který vznikl Mileyi krátký účes, hovořil v nedávném rozhovoru o tom, jak jí ostříhal vlasy a také mluvil o tom, jak se s ní setkal.

Odkud vzešel Mileyin účes?
"Byl jsem Mileyiným stylista pro obálku Marie Claire, kde měla špatně nabarvené vlasy. Její barva vlasů potřebovala opravit. Miley si určitě obarvila vlasy sama barvou z drogerie. Poslal jsem svou asistentku Duane Reade, aby mi přinesla sadu, kde jsem měl plno barev. Nejsem zrovna expert na barvení vlasů, ale jí se to opravdu hodně líbilo. O týden později mi Miley volala, abych jí znovu vlasy obarvil. Ve 2 dalších týdnech jsme to udělali znovu. Byla blonďatější a měla čím dál tím kratší vlasy. Nakonec jsem jí řekl: "Měla by ses ostříhat jako kluk: jsi strašně rozkošná, mladá, vlasy ti dorostou."

imagebam.com

Kde jste vzal na ten účes inspiraci?
"Ukázal jsem jí fotky slavné Kate Moss jako inspiraci pro účes. Kare Moss měla v minulosti krátké vlasy, Agyness Deyny a Mii Farrow. Bylo to ve stylu Rock'n'Rollu. Pro Miley byl účes ten pravý."


Miley Will Appear In Justin Bieber's new movie

28. března 2013 v 10:55 | Posted by: Ell |  News & Info

Po účasti filmu "Never Say Never", ktreý je o životé známého zpěváka Justina Biebera , ve kterém Miley zpívala "Overboard". DailyStar oznámil, že se Miley objeví v jeho novém filmu. Premiéra tohoto filmu je naplánována na konec tohoto roku.

Justin Bieber dostal hodnotu 15 milionů liber, aby natočit druhý film o svém životě ve 3D.

První film o zpěvákovi "Never Say Never" byl nejvídělnější film a muzikál všech dob, vydělal v přepočtu 65 milionů dolarů.

Zdroj řekl:
"Jeho ex Selena Gomez nebude ve filmu, ale budou použity některé snímky z katastrofálního průchodu jeho turné v Londýně. Justin natočil jeho vlastní video a vyjádřil v nich své pocity o tom, co se stalo. Také plánuje mít ve filmu jeho slavné přátele, jako je The Wanted, Miley Cyrus a rapper Lil Twist, ti se také objeví ve filmu."


Video: Miley is interviewed by Ryan Seacrest

27. března 2013 v 14:08 | Posted by: Ell |  Interviews
Minulý týden byla v show "On Air s Ryan Seacrest" kde udělala exklusivní rozhovor s Ryanem Seacrestem, který zanechal na jeho kanál přes Youtube.com. video z rozhovoru s Miley.